Зустріч з поліцейськими

Хто не мріє про сильного розумного друга, який завжди допоможе у біді, підтримає у складній непередбачуваній ситуації. Для наших читачів такими друзями є поліцейські, які не лише рятують у скруті, але й дуже добре інформують з метою уникнення різноманітних життєвих небезпек.

Сьогодні у нас відбулась одна з таких дружніх зустрічей і вона була присвячена правилам безпеки. На захід завітали: старший інспектор ВЗГ УПП в Тернопільській області ДПП, лейтенант поліції Ігор Ракочий, ТВО інспектора ВЗГ УПП в Тернопільській області, старший лейтенант поліції Ірина Мельничук, інспектор УПП в Тернопільській області Катерина Метельська, а також начальник управління ВЗГ управління патрульної поліції в Херсонській області ДПП, старший лейтенант поліції – Олена Вахтель.

В цікавій формі та з допомогою розумної дошки представники патрульної поліції ознайомили учасників табору «Бібліоліто 2022» з головними правилами безпеки як от: «правильні дорослі», «ні пари з вуст», «ні насильству», «безпечний дорожній рух» та іншими.

Хвилю позитивних емоцій у дітей викликало знайомство з патрульним автомобілем. Кожен міг посидіти за кермом, порозглядати оснащення, увімкнути мигавки і навіть неголосно вигукнути у рацію «привіт!», або «Слава Україні!».

Дякуємо нашим друзям і партнерам – Патрульній поліції Тернопільської області та їхній колезі з української Херсонщини – пані Олені за дуже корисний та актуальний контент заходу.

Все буде Україна!