Проєкт “Коло добра”

З вересня 2023 року Тернопільська обласна бібліотека для дітей реалізовує соціально значимий проєкт «Коло добра», що впроваджується ГО «КримСОС» за підтримки УВКБ ООН.

У рамках проєкту облаштовано сучасний інтерактивний соціокультурний простір «Коло добра» для максимального задоволення потреб відвідувачів, створено умови для інтеграції та адаптації дітей, їх розвитку, відпочинку та дозвілля задля згуртування та зміцнення комунікації між ВПО та місцевим населенням.

 

Діти з числа ВПО разом з місцевими дітьми є безпосередніми учасниками різноманітних заходів: родинних свят, терапевтичних читань, творчих майстер-класів, активних ігор на Kinect-майданчику,  студій з вивчення англійської мови та  комп’ютерної грамотності, перегляд фільмів у кінозалі “Мультитек@” та клубу настільних ігор.

Заходи в рамках проєкту сприяють невимушеному спілкуванню в дружньому колі, інтелектуальному, творчому  розвитку, психоемоційному розвантаженню, змістовному дозвіллю для всієї родини.  Це простір, де читати, гратися, відпочивати  можна всюди!