Заняття “Голуб миру” від ЮНІСЕФ

Коли панує щастя і любов,

Танцює понад квітами комашка.

У світі мир – основа із основ,

І символ миру – білосніжна пташка.

Ми всі щодня молимось за нашу перемогу, щоб повернувся мир до України, до кожної української родини! Птахом миру прийнято вважати білого голуба з гілкою оливи, такий варіант запропонував намалювати Павло Пікасо на емблеми 1-го Всесвітнього конгресу прихильників миру і його ідею було схвалено.

Тому саме цю пташку і обрала пані Юлія для одного із занять зі своїми вихованцями, які вже стали майже рідними для неї за більш ніж три місяці робити  в рамках проєкту «UNICEF – дитячі точки «Спільно».

Під час заняття діти дізналися про інші міжнародні символи миру. Переглянули фрагмент мультика з біблійним героєм Ноєм, який під час всесвітнього потопу випустив з ковчега саме голуба, аби дізнатися, чи спала вода на землі і чи вже близько найближчий берег. І коли з третьої спроби голубка повернулася з гілочкою оливи в дзьобику до Ноя на корабель, надія на порятунок стала реальною.

На традиційному майстер-класі діти малювали голуба в сердечку, використовуючи національні українськи кольори та дружно заспівали «Ой, у лузі червона калина”, після того, як один хлопчик почав тихенько наспівувати цю пісню собі під час малювання.

         Завершилось заняття вільною грою в різноманітні настільні ігри, якими забезпечили нас організатори проєкту. Діти складали пазли, грали в доміно, шахи, шахмати. Складали «математичну піцу» та малюнки з кубиків, тренували свою увагу в грі «Меморі». Будували казкові вежі з дерев’яних конструкторів. Та повеселилися під час руханки «Кіт і пташка».

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому,

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.

#Ternoteka #Бібліотека_для_дітей #ЮНІСЕФ #UNICEF