Євровікторина – “Вивчай Європу – змінюй Україну”

Наша Україна має щирі наміри, що підкріплені багаторічними прагненнями, стати повноцінним членом Європейського Союзу. Впевненими кроками наближаємося до своєї мети.

Тому з особливим зацікавленням сприймаємо щорічне відзначення Дня Європи в нашій державі, який започаткований Указом Президента України від 19 квітня 2003 року. Святковою є кожна третя субота травня. В цей час знайомимо наших читачів з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, утверджуючи наше спільне майбутнє.

18 травня відділ абонементу для учнів 5–11 класів провів із читачами цікаву вікторину про День Європи та ЄС. Приємно було спостерігати , що наші відвідувачі справжні європейці, які знають, скільки держав входить до ЄС (27), якими принципами керується цей союз (повага до національної самобутності, демократії та прав людини), який його гімн («Ода до радості» Бетховена) і девіз («Єдність у різноманітті») тощо.

Якщо бажаєте дізнатись про Європу більше цікавинок, чекаємо вас у нашій книгозбірні! Запропонуємо вам книги, картини, пісні, ігри, відео сюжети!