Жеребецький Володимир

Жеребецький Володимир

Жеребецький Володимир – поет, гуморист, педагог, громадський діяч. Член Національної спілки журналістів України(2016) літературного об’єднання освітян Тернопілля(2004).
Народився 22 червня 1955 року в селі Колодно-Ліс Збаразького району Тернопільської області. Закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут (1977, нині – національнний університет ім. В. Гнатюка), Українську комерційну школу (м. Київ, 2007), Міжнародний інститут бізнесу (Київ, 2011).
Від 1977 року – вчитель Новоселищної восьмирічної школи Золочівського району Львівщини, 1978 – викладач Золочівського сільськогосподарського технікуму(нині-коледж), від 1984 – у м. Зборів Тернопільської області: на громадській роботі, 1990 – вчитель Млиновецької восьмирічки, 1998 – директор Зборівської гімназії ім. Р. Завадовича, від 2005 і по нині – експерт з оцінки нерухомості.
Свої твори друкував у районних газетах “Народне слово” (Золочів), “Зборівська дзвіниця”(м. Зборів), обласній – Вільне життя”, альманасі “Освітянська скриня”.
Автор поетичних збірок “Галицькі метаморфази”(2003), “Сплітає осінь перевесла”(2017).
“Галицькі екземплі” – третя збірка віршів літератора.

 

 

 

Жеребецький, Володимир.
Галицькі екземплі  : гумор / В. Жеребецький ;  ред. В. Барна. — Тернопіль : Бескиди, 2017. 

Поет і гуморист, член Національної спілки журналістів України Володимир Жеребецький у своїй новій гумористичній книзі “Зборівські екземплі” висміює негативні риси своїх земляків  та знайомих, жителів міста і села… Автор намагається”вижалити” усі негаразди і біди, які проявляються у повсякденому житті не лише краю, але й усієї України. Своїм гумористично-сатиричним словом, як гуморист, безжально здирає маски з усіх зрадників, хапух, недоброзичливців рідної держави усіх мастей – від найнижчих до найвищих чиновників, щоб позбутися їх у вільній Україні.
Книга розрахована на масового читатча.

 

 

 

 

 

Жеребецький, Володимир.
Сплітає осінь перевесла  : поезії / В. Жеребецький ;  ред. В. Барна. — Тернопіль : Бескиди, 2017. — 52с

Першу збірку віршів “Зборівські екземплі”літератора і педагога Володимира Жеребецького зі Зборова склали твори,які він писав упродовж свого життя. Збірка – підсумок його роздумів, спостережень, переживань майже за чверть століття. Причинком до написання послужили життєві історії та випадки з життя земляків, які літератор побачив у житті знайомих і близьких йому людей. Але патріотична канва просочується через усі твори автора, який вболіває за долю кревної землі та України.
Книга розрахована на масового читача.