Вовчак І. М.

Вовчак Ігор

Вовчак Ігор

 Ігор Михайлович Вовчак народився 5 червня 1960 року в Тернополі.
У 1980 році з червоним дипломом закінчив Теребовлянське культурно-освітнє училище, а в 1986 році успішно завершив навчання в Київському університеті культури та мистецтв.
Працював педагогом у Центрі дитячої творчості м. Тернополя, солістом муніципального духового оркестру “Воля”. Тернопільської обласної філармонії, викладачем по класу гітари Острівської музичної школи Тернопільського району, а також солістом духового оркестру “Доля” Тернопільського РБК. Поклав на музику вірші відомих українських поетів. Автор збірника пісень для дітей “Золоті роки”, а також пісенника “Франкова криниця”. Композитор та співак випустив вісім аудіоальбомів, з успіхом гастролював в Україні, Польщі, Німеччині та Іспанії.

 

 

 

 

Вовчак, Ігор.
На крилах мелодій  : зб. пісень / І. Вовчак ;  передм. Є. Т. Зозуляк ; муз. ред. М. Болотний ; літ. ред. В. Кравчук ; набір нот В. Українець. — Тернопіль : Терно-граф, 2019. — 152 с. : іл.

Третя збірка пісень композитора-пісняра Ігоря Вовчака “На крилах мелодій” розкриває багатогранний світ автора. У виданні – кращі пісні автора, написані протягом тридцяти років на тексти як відомих поетів-класиків, так і сучасних українських поетів.