Ваврик І. І.

Ваврик Іван

Ваврик Іван

Іван Ваврик народився 19 червня 1937 року в с. Косів Чортківського (колишнього Білобожницького) району Тернопільської області. В 1952 році закінчив Джуринську середню школу. В 1958 році закінчив навчання на відділенні промислового та цивільного будівництва Чернівецького житлово-комунального технікуму. У 1986 році закінчив Тернопільський економічний інститут (нині економічний університет).
В 1963-1967 роках працював за контрактом в Угорщині. З 1967 року до сьогодення працює в ремонтно-будівельних організаціях системи побутового обслуговування населення на посадах від начальника ремонтно-будівельної дільниці до керуючого «Побут-рембудтрестом». Зараз працює директором Товариства «Нобутрембуд». Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 1986 року 1-ої категорії. Заслужений працівник сфери послуг України. Нагороджений відзнакою пошани III ступеня за 2002 рік Тернопільської міської ради, лауреат конкурсу «Людина року-2014».
Видав збірки поезій: «Горикраї» (2001 р.), «Аркан» (2007 р.), «Спрагла земля» (2010 р.), як редактор-упорядник видав унікальну кантичку «Українська Різдвяна містерія» (2004 р). Друкується в газетах Тернопілля та журналі «Тернопіль».
«Жорна» – збірка вибраних поезій автора.

 

 

 

 

 

 

Ваврик, І. І. Жорна: вибрані поезії (Прості – непрості вірші) / І. І. Ваврик. – Тернопіль: Терно-граф, 2016. 0 176 с.: іл.

На сторінках збірки «Жорна» змережилися патріотичні поезії, лірика життя, вірші-присвяти, співомовки-коломийки, запальні одкровення, нестримні емоції, що вписалися у віночок словотворів. Єдине, що поєднує таке розмаїття – стебло одкровення великої поваги і любові автора до Батьківщини, рідної батьківської землі та людей – щирих українців.
Книга розрахована на масового читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ваврик, Іван Ілліч.
Серпневі обмолоти [Текст] : проза (спогади минулого) : вибрані поезії (прості – непрості вірші)  / І. І. Ваврик ;  муз. ред. О. Ваврик ; фот. на обкл. О. Стопник. — Тернопіль : Терно-граф, 2020. — 224с. : іл.

На сторінках збірки «Серпневі обмолоти» автор об’єднав спо­гади минулого і вибрані поезії патріотичного, ліричного змісту, вірші-присвяти, співомовки-коломийки, жартівливі рубаї, пісні на мелодію автора, запальні одкровення, що вписалися у віночок словотворів.
Єдине, що поєднує таке розмаїття, – велика повага і любов автора до Батьківщини, рідної батьківської землі та людей – щи­рих українців.
Книга розрахована на масового читача.