Солонін Борис

Солонін Борис Джонович народився 26 грудня 1962 року в м. Тернополі. Закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту (1990, нині – Київський національний університет будівництва і архітектури).

З 1990 р. – у м. Тернопіль працював за фахом у проектних організаціях та установах. Зокрема: в проектному інституті «Діпроцивільпромбуд», КП «Місто» Тернопільської міської ради, приватним підприємцем у галузі інжинірингу.

 

 

 

Солонін, Борис.

    Римська вежа Тернополя [Текст] : іст.-краєзн. розвідка / Б. Солонін ;  упоряд. Т. Циклиняк ; консультант, пер., коректор Л. Венгер ; обкл. В. Шостак. — Тернопіль : Зелена жаба ; Кам’янець-Подільський : Друкарня “Рута”, 2023. — 333, [2] с. : іл. — У кн. використано давні світлини Тернополя із колекції В. Кіяшка, а також авт. мал. І. Садової та М.Дмітруха. — На обкл. зображено Церкву Воздвиження Чесного Хреста (Надставну). — Бібліогр.: с. [334-335]. – Додатки та схеми: с. 328-333. – ISBN 978-617-8323-19-6.

“Римська вежа Тернополя” – це історико-краєзнавча розвідка, яка руйнує усталені стереотипи та спонукає до дискусії. Архітектор Борис Солонін відкриває для широкого загалу маловідомі та надзвичайно цікаві сторінки історії землі, на теренах якої постало місто Тернопіль. Значний досвід роботи автора в сфері містобудування дав йому змогу поглянути на минуле рідного краю із цікавого та незвичного ракурсу.