Софіна (Черненко) Анна

Анна Вікторівна Софіна (Черненко) народилася 19 лютого 1989 року.

З дитинства любила шкільні свята, писати сценарії та приміряти на себе образи, взяті із улюблених книжок.

В 2006 році закінчила Миколаївський базовий медичний коледж за спеціальністю «Сестринська справа» і працювала медсестрою в школі, а потім у поліклінічному відділенні дитячої лікарні. Але постійно шукала способи задіяти свою фантазію: пропонувала сценарії школам, сценарії заходів для поліклініки, записувала короткі прозові замітки.

З 2005 року навчалася в Херсонському державному університеті, де отримала диплом спеціаліста на кафедрі біології.

У 2011 році вийшла заміж, а в 2014 році народила доньку і почала писати, записувати вигадані казки, вплітати знакові події – на згадку.

На конкурсі «Напишіть про мене книжку» отримала відгук: «Цікаво, але для домашнього використання!».

Анна продовжувала писати, складаючи написане у шухляду, і лише за підтримки друзів та рідних наважилася відправити рукопис «Лавка продажу дітей», написаний під час першого марафону NaNoWrimo, в 2017 році, на «Коронацію слова».

Анна Софіна – активна відвідувачка онлайн-навчань від Літосвіти, авторських курсів Сергія Гаврилова «Колосторі» та «Курс сценарної майстерності», авторських марафонів Тамріко Шолі і Таїс Золотковської.

Співведуча Клубу Анонімних Авторів у Миколаєві та творчих зустрічей Текстольєрів.

В липні 2020 року отримала Спецвідзнаку від часопису «Час і Події» міста Чикаго на «Коронації слова» 2020.

У вересні 2020 року казку Анни Софіної обрали до благодійної збірки казок від БФ «Щастя завжди поруч».

 

Демони бажань. 11 страшних історій [Текст] : оповідання / В. Ситнік, А. Сметаніна, В. Макарик [та ін.] ;  уклад. С. Вертола ; обкл. А. Шавлач. — Київ : Академія, 2023. — 176 с. : іл. – ISBN 978-966-580-683-7.

Вони підстерігають удень і вночі, увечері й на світанку. Чигають у яскраві миті й приходять у моменти самозаглиблених роздумів про все на світі.
Вони шепочуть про те, що вже завтра щезнуть суперники, ти станеш відомою і популярною особою,
доб’єшся

самостійності, здихаєшся надокучливої опіки. Обіцяють здійснення найсолодшої помсти, кохання на все життя, владу і багатство. Достатньо тільки цього побажати — вони почують і почнуть діяти. Вони – демони бажань. Але вони мовчать про спосіб і ціну здійснення бажань. І це може стати дуже великою несподіванкою. Неприємною несподіванкою. Адже за все, що відбудеться чи не відбудеться, треба платити. Що ж, давайте подумаємо про ціну…