Шишко Ксенія

«Віра в серці» перша книжка Ксенії Шишко, і перша частина історії проєкту «Чарівне сяйво». Все почалось з бажання допомогти без чітких планів та ресурсів в наявності. Але історія розвивалась, росла, зібрала навколо себе команду щирих українців, які разом працювали над тим, щоб її оживити. І ось нарешті, здолавши усі перешкоди, вона з’явилась на світ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шишко, Ксенія.Віра в серці [Текст] / К. Шишко ;  худож. В. Івер ; відео анімацію казки створила А. Хоменко. — Дрогобич : Коло, 2022. — 56 с. : іл. — Мобільний додаток за мотивами казки розроблено Seniak Group. – ISBN 978-617-642-639-4.

«Це історія про щасливе життя в прекрасному світі, який раптом огорнула темрява. Але сила нашої віри в серці може віднайти те саме світіння, малесеньке, але дуже міцне та невгасиме, яке допоможе підтримати і пережити все, що випадає нам на шляху, та продовжувати йти, і знов радіти своєму життю. Це світіння є в серці кожної дитини, кожної дорослої людини, кожної родини. Воно допоможе зрештою здолати темряву. А книжка допомагає це світіння віднайти», – говорить авторка Ксенія Шишко.