Шулим Г. Б.

Шулим Галина

Прозаїк. Народилася 20 квітня 1973 року у Тернополі.
Пише оповідання казки. Кращі оповідання увійшли до книжки “Жіночі історії” (2008), що випустив видавничий дім газети “Вільне життя плюс”, лауреат обласного конкурсу “Жіночі історії” (2007 р.) пам’яті Людмили Овсянної, автор збірки казок “Завітала в гості казка” (2012 р.) Двічі дипломант (у співавторстві з Б. Мельничуком; (2012, 2013) міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” у номінації “П’єси для дітей” – за твір “На галявині та в підземеллі” (виданий під назвою “Пригоди гномика Чарлі”) і “Чотири чарівні перлини” (поставив Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М.Старицького).
У 2015 р. отримала премію від журналу “Літературний Тернопіль” за роман ” Коли пече зрада”.

 

Шулим, Г. Завітала в гості казка: книга для читання дітям: [для ст. дошк. віку] / Г. Шулим; іл.. О. Чернишенко. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2012. – 96 с.: іл.

До збірки Галини Шулим увійшли авторські казки про силу материнської любові, дружбу, гармонію між людиною та природою, взаємодопомогу та піклування про слабших. Збірку укладено відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Книга розрахована на вихователів дитячих садків, батьків, дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, любителів казок.

 

 

 

 

Шулим, Галина Богданівна.
Жінка з душею дитини  / Г.Б. Шулим ; ред. Б. Мельничук ; худож. Г. Ксеняк. — Тернопіль : Принтер-Інформ, 2018. — 60с. : іл.

У книзі “Жінка з душею дитини” – 13 історій, головні герої яких, – наші сучасники, люди з різними долями. Кожен з них не втрачає надії, що після страшної життєвої грози, зможе побачити барвисту веселку і вивести свою формулу щастя.