Руф Юрій

Юрій Руф (Юрій Романович Дадак) – народився 26 березня 1980 року у Бережанах, Тернопільської області.

Український поет, видавець, сценарист, засновник концептуального літературного проєкту «Дух Нації», що став впливовим у правому націоналістичному середовищі. Один із ідеологів українського наступального націоналізму та мілітарної rock-сцени. Послідовний критик усіх видів алко-субкультур.. Стрілець 24 Бригади Короля Данила Галицького ЗСУ.  За фахом — вчений-технолог у галузі математичних процесів деревообробки.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну був добровольцем на фронті. Загинув від ворожого мінометного обстрілу 1 квітня 2022 року. 9 квітня 2022 року похований з належними почестями на Личаківському цвинтарі м. Львова.

Одною з мотивацій бути присутнім у війську вважав демосковщення широких вояцьких кіл, які були вражені нігілізмом до української мови та високих ідеологічних завдань.

Мешкав у Львові, виховував дві доньки.

Руф (Дадак), Юрій.Казковик про казкових супергероїв [Текст] : книжка-розмальовка : навч. посіб. для дітей дошк. та мол. шк. віку / Ю. Руф (Дадак) ;  худож. В. Волочко. — Київ : Zалізний тато, 2022. — 29 с. : іл. – ISBN 978-617-7653-04-1.

А чи знаєте ви, що поруч з людьми живуть казкові істоти? Вони охороняють ліси, поля водойми та людське житло. Ці істоти можуть допомогти у біді, дати добру пораду, а можуть покарати, якщо люди поводяться нечемно і шкодять Природі. Тоді любіть і шануйте Природу. Ця книжечка познайомитись вас з казковими супергероями. Ну що ж, ви готові до нових знайомств.