Росіцький Роман

Росіцький Роман

Росіцький Роман

Роман Росіцький народився у селі Малий Кунинець на Тернопільщині (1965). Після закінчення десятирічки працював колгоспним художником, навчався у радіошколі ДТСААФ, служив у війську, закінчив філфак ТДПІ, вчителював у школах сіл Ярчівці, Розгадів, Годів. З 1993 року перейшов з кочового на осіле життя у школі №1 м. Зборова.
Друкувався в періодиці («Літературна Україна», «Освіта», «Освіта України», «Молодь України», «Вітчизна», «Дніпро», «Український фантастичний оглядач», «Наука і суспільство», «Стежка», «Малятко», «Барвінок», «Пізнайко», «Однокласник», «Интересная газета», «Експрес»), у колективних збірниках «Тернопілля-95», «Подільська толока», «Освітянська скриня», «Самоцвіти», «Мої улюблені вірші», «Від крижинки до краплинки», «Веснянка», «Все починається з мами», «Дві кізочки». У співавторстві з дружиною Іриною Росіцькою видав чотири збірники сценаріїв шкільних свят («Сьогодні свято», «На шкільних меридіанах», «Гумор та приколи сучасної школи», «Гумор та приколи сучасної школи – 2»). Автор методички «Образотворче мистецтво. 5-7 класи. Поради вчителя-практика», книжечки дитячих віршів «Прудкі вітерці», збірника фантастичних оповідань «Місія», книжки оповідань для дітей «Мешканці Старого Двору».

 

 

Росіцький, Р. Киця-мандрівниця зі Старого Двору: для дошк. та мол. шк. віку / Роман Росіцький; худож. Р. Росіцький. – Київ: АВІАЗ, 2015. – 48 с.: іл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Росіцький, Р. Лук Нічної Громовиці: повість-казка: для сер. шк. віку / Роман Росіцький; худож. Оксана Мазур. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2015. – 234 с.: іл.

Чого бракує тринадцятирічному під­літкові, як то кажуть, для пов­ного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!

 

 

 

 

 

 

 

Росіцький, Р. Мешканці Старого Двору: для дітей дошк. та мол. шк. віку / Роман Росіцький; худож. Катерина Іванова. – Київ: АВІАЗ, 2012. – 48 с.: іл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Росіцький, Р. Прудкі вітерці: для дошк. та мол. шк. віку / Роман Росіцький; худож. Анастасія Мельник-Маньковська. – Київ: Київська правда, 2008. – 10 с.: іл.