Прохоров В. В.

Прохоров Віктор

Прохоров Віктор

 Прохоров Віктор Володимирович (20.06.1948) народився і виріс у м. Збараж. Навчався у загальноосвітній школі с. Кретівці, де вчителювала його мати. Закінчив Збаразьку дитячу музичну школу, Теребовлянське вище училище культури.
Працював учителем музики та співів, керівником духовного оркестру на Збаражчині. Від 1977 року у Тернополі на посаді концертмейстера фінансово-економічного інституту(нині Тернопільський національний економічний університет). Із 1982 року – концертмейстер народного художнього чоловічого ансамблю “Галичани” технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя, акомпаніатор хорових колективів та малих форм вокалу. А нещодавно у нього відкрився талант творця музики та аранжувальника. Близько 60 пісень на слова заслуженого діяча мистецтв України Богдана Мельничука, поетів із Гусятинщини Івана Кушніра та Михайла Тарабія увійшли  до першої збірки “Калинове намисто”(2016). Новий збірник пісень написаний виключно на слова корифея сучасної української літератури Володимира Вихруща.
За творчі успіхи на ниві розвитку народного мистецтва Віктор Прохоров нагороджений Почесним знаком “Відмінник освіти і науки України”.

 

 

Прохоров, Віктор.
Дзвонить вечір росами  : зб. пісень на слова Володимира Вихруща / В. В. Прохоров ;  муз. ред. С. Мацек. — Тернопіль : Терно-граф, 2019. — 64 с.

До другого збірника пісень Тернопільського композитора, аранжувальника Віктора Прохорова увійшли 59 творів автора на слова відомого поета-пісняра Володимира Вихруща. Автор подає твори у викладі для багатоголосого хору.
Стане у пригоді керівникам хорових, вокальних колективів, окремих виконавців, кому до вподоби твори на патріотичну тему, рідну землю, материнську любов.