Пінчук Ольга

Ольга Пінчук – дитяча письменниця. У дитинстві вигадувала сценарії до різдвяних свят, разом з татом друкувала програмки, як у справжньому театрі, та мріяла стати акторкою або режисеркою.

Любить писати книжки, читати книжки, купувати книжки, розповідати про книжки. Вважає, що щасливим стає той, хто розпізнає та реалізовує свої таланти.

“Особливу традицію” авторка присвячує своїй мамі.

 

 

Пінчук, Ольга. Особлива традиція [Текст] : оповідання для дітей дошк. та мол. шк. віку  / О. Пінчук ; літ. ред. О. Батюк ; іл. М. Рудюк. – Чернівці : Парасоля, 2023. – 24 с. : іл. – ISBN 978-617-8201-07-4.

«Особлива традиція» – це історія про хлопчика Богдася, який шукав подарунок на День матері і з дідусевою чарівною лупою вирушив у подорож різними країнами. Подорожуючи з Богдасем, маленькі читачі познайомляться з традиціями святкування маминого свята у Великій Британії, Іспанії, Фінляндії та Туреччині. Стільки різних цікавих ідей! Який же подарунок для мами обере Богдась? Крім ідей для подарунків у книзі знайдете також покрокову інструкцію з вирощування квасолі в домашніх умовах.