Павловська Людмила

Павловська Людмила

Павловська Людмила

Житомирянка Людмила Михайлівна Павловська народилася 25 березня 1945 року в м. Полоцьку Вітебської області в сім’ї військовослужбовців. Спершу жила в Черняхові на Житомирщині, а згодом – у Житомирі. Закінчила Московський інститут народного господарства, набувши фах економіста.
Авторка книжок «Любви земной ориентир», «Піщинки з доріг», «Прозріння духу», «Лицем до світла», «Очима прощення», «Обрії серця», «Щедроти дня», «Весна душі», «Нескінченний шлях до себе», «Тиша».
Відома читачам як поетеса, прозаїк, автор багатьох пісень.

Надсилаю для Вашої бібліотеки в подарунок дитячі збірки «Кольорові смужки» і для дорослих збірки «Тиша».
В цей час, коли діти і дорослі потребують духовної допомоги, можливо, котрась з них стане в нагоді
Написані вони з власного досвіду, в любові до своєї країни і людей, які в ній проживають, а особливо дітей, за якими – майбутнє!
Тільки життя за моральними цінностями може врятувати світ, а кожна людина, заглибившись в своє внутрішнє життя, змінюючи себе, може змінити і оточуючий світ.

З повагою.
Людмила Павловська.
Шановна Надіє Семенівно!
   Щиро дякую Вам за теплі слова і подяку з приводу моїх збірок, за розміщення їх на сайті Вашої бібліотеки. Це буде сприяти поширенню інформації про творчі стосунки різних регіонів нашої України.
Нещодавно вийшла з друку нова поетично-музична збірка для дітей «Моя колиска – мій Житомир!», яку я також надсилаю Вам в дарунок.
Нехай вона нагадає вашим читачам, що десь на півночі України, в Поліському регіоні, є красиве древнє місто Житомир.
А якщо всі маленькі батьківщини об’єднати в одну, то буде наша велика Батьківщина!
Всі ми її улюблені діти, а між собою брати і сестри, і маємо знати один одного!

З братерською любов ‘ю до вас від житомирян
Людмила Павловська.

 

 

 

Павловська, Л. М. Кольорові смужки / Людмила Павловська. – Житомир: Полісся, 2011. – 28 с.

Авторка збірки «Кольорові смужки», написаної для юних читачів, радить їм, рушаючи у доросле життя, не забувати про Божі настанови.
Вони допоможуть не загубитися, не схибити з дороги, бо кожен неправильний крок і вчинок можуть змінити все життя…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павловська, Л. М. Тиша: поезії / Людмила Павловська. – Житомир: Полісся, 2011. – 92 с.

Збірка поезій «Тиша» – продовження духовного пошуку автора, роздуми в поетичній формі про сенс земного буття, про радість пізнання Творця і самої себе через звичайні події повсякденного життя.
Зазирнути в свою душу, доторкнутися до свого серця, запрошуючи для цього тишу – лейтмотив збірки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павловська, Л. М. Моя колиска – мій Житомир!: поетично-пісенна збірка / Людмила Павловська. – Житомир: Полісся, 2011. – 32 с.

    Збірка Людмили Павловської «Моя колиска – мій Житомир!» – продовження поетично-музичної розповіді для юних читачів про велику і славну Батьківщину – Україну /«Я живу в своїй країні»/; про християнську мораль і духовність, які так необхідні для її розбудови /«Кольорові смужки»/; і – нарешті, збірка «Моя колиска – мій Житомир!», яка навертає увагу дітей до своїх витоків, до своєї малої батьківщини.
Головний мотив збірки «Моя колиска – мій Житомир!» – прагнення автора через прості слова дитячих поезій, покладених на музику, ще раз надихнути дітей на любов до свого міста, звернути увагу на те, що вони – житомиряни.
Ми маємо пишатися своїм містом, любити його; починаючи з дитинства, усвідомлювати, що наша мала батьківщина – невід’ємна частинка великої і славної України, – стверджує автор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павловська, Л. М. Я живу в своїй країні: пісні про Батьківщину / Людмила Павловська. – Житомир: Полісся, 2008.-28с.

У збірці «Я живу в своїй країні» домінують мотиви любові до України, прагнення донести ці почуття до дітей молодшого і середнього шкільного віку, надихнути їх на полум’яну, патріотичну любов до своєї Вітчизни, на сприйняття світу і змін, що йдуть насамперед від дитячої душі, бо саме за дітьми – майбутнє.
Поетичні рядки світлі і доступні для сприйняття, їх легко запам’ятати і співати. Вони вселяють у дитячу свідомість почуття любові, миру і добра, і це – найголовніше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Павловська, Л. М. Ясніє зоря…: поезії / Л. М. Павловська. – Житомир: Полісся, 2011. – 88 с.

Збірка поезій “Ясніє зоря…” – поетичне сприйняття дійсності в роздумах над власним життям. Воно переплітається зі щирим каяттям, прагненням любов’ю і милосердям виміряти глибину свого серця.
Осмислюючи себе, як живу людину з усіма хибами, авторка не розчаровується, а прагне досконалості в паломницькій дорозі до Вічності. “Духовний пошук людини починається з її пробудження”, – стверджує Людмила Павловська.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павловська, Л. М. Кімната моєї душі: роздуми, поезії / Л. М. Павловська.  Житомир: Полісся, 2018. 136с.