Насипаний Віктор

Насипаний Віктор

Народився 6 жовтня 1967 року в місті Тернополі. Навчався в ЗОШ № 14. У 1991 році закінчив із відзнакою філологічний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я. Галана (тепер — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка). Працював учителем у ЗОШ №25 у рідному місті. Пізніше продовжив трудову діяльність на кількох приватних підприємствах. Довший час працював на різних посадах у медіа-корпорації «КІЛ», на радіо «НІКО РМ», «РЕТРО РМ» та «ЛЮКС РМ».
У часописах та журналах друкується з 1981 року. Регулярно публікує свої твори на сторінках численних інтернет-ресурсів. Член Національної спілки журналістів України. Також є членом літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України. Автор збірки поезій «Спішу читати тишу» (2003), книги гумору «БУВАЄ…» (2011). «Краєм вуха» — нова збірка віршованих гуморесок автора.

 

 

Насипаний, В. Буває…: гуморески / Віктор Насипаний; іл. Л. В. Поворозник. – Тернопіль: Терно-граф, 2011. – 44 с.: іл.

Збірка гумору Віктора Насипаного вражає своєю простотою, приваблює читача сприйняттям існуючого часопростору. Написане автором спонукає до роздумів через призму дооротних кпин. Для широких читацьких кіл.

 

 

 

 

 

 

Насипаний, В. Добра дитина [Текст] : шкільний гумор / В. Насипаний ;  худож. В. Васильєва. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2021. — 64 с. : іл. – ISBN 978-966-07-3967-3.

У новій книжці гумору Віктора Насипаного є чимало веселих мініатюр та гуморесок про шкільне життя.

Книга стане у пригоді батькам, учням, вчителям, і усім шанувальникам доброго гумору.

 

 

 

 

 

 

 

Насипаний, В. Краєм вуха: віршовані гуморески / В. Насипаний. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2013. – 80 с.

У новій книжці гумору автора з Тернополя Віктора Насипаного ви знайдете чимало веселих мініатюр та гуморесок для душі. Добрий галицький гумор завжди є запорукою гарного настрою і чудового самопочуття.
Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 

 

Насипаний, В. Спішу читати тишу: зб. віршів / Віктор Насипаний. – Збараж: обрій, 2003. – 40 с.
Перша поетична збірка молодого поета з Тернопілля Віктора Насипаного наскрізь лірична.
Філософські роздуми, одвічна синівська любов, незрадливе кохання — основні лейтмотиви поезій.