Музика-Дричик Галина

Музика-Дричик Галина

Музика-Дричик Галина

Поетеса Галина Музика-Дричик народилася 9 січня 1970 року в Тернополі. Закінчила з медаллю СШ №13, фортепіанний відділ музичної школи №1, курси журналістики при ПК “Ватра”.
У 1992 році з відзнакою закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут, здобувши спеціальність “педагогіка та методика початкового навчання та музика”. У 2009 році отримала диплом Тернопільського національного економічного університету (спеціальність “менеджмент організацій”).
Працювала вчителем, керівником проектів і тренером МГО “Єднання”, регіональним менеджером компанії “CUSC”.
Вірші друкувала в українській періодиці, альманасі “Подільська толока”, колективних збірках “Матері”, “Татові”, “Славень Тернополю”, “Подяка Богу”, “Яка у тебе гарна вишиванка”. У 2013 році випустила поетично-пісенний аудіодиск духовної тематики “Молитвою освячені вуста”( виконавиця віршів та пісень – дочка Інна). Експериментувала з відео на вірші “Чорний ворон” та “Різдвяне диво”. Твори Галини часто звучать на радіо.
Збірка “У контурі бруньки” – перша поетична ластівка, крила якої торкнулись душі автора і несуть світло віри, надії та любові читачам.

 

 

 

 

Музика-Дричик, Галина.
У контурі бруньки : поезії / Г. Музика-Дричик ; ред.  В. Кравчук. — Тернопіль : Джура, 2018. — 104 с. 

У ліричних і філософських рядках промовляють душа та серце автора. Торкніться ніжних струн поезії, щоб Ваше соло у Всесвіті звучало виразніше…