Мосійчук Галина

Мосійчук Галина

Народилася в с. Стара Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області. Закінчила Львівське медичне училище № 2, працювала зубним лікарем у Дубенській стоматологічній поліклініці. Нині на творчій роботі. З 2000 року пише музику на слова український поетів – часто виступає перед громадською аудиторією: У 2002 році випустила збірник пісень під назвою “Яблунева пісня”. Її твори звучать по радіо, телебаченню, навіть у космосі. Публікуються у періодичних альманахах, збірниках. Галина Василівна – член Міжнародного громадського об’єднання “Рівненське земляцтво”, член Творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, член Національної Всеукраїнської музичної спілки. “Жінка
2003” у номінації “Жінки – працівники культури і творчих професій їй присвячені численні публікації у газетах, книжках. Записала три компакт-диски. У її доробку більше шестидесяти пісень. Активно співпрацює з Лубенською організацією Національної спілки письменник України, товариством “Просвіта” ім. Тараса Шевченка, “Союзом Українок” та іншими громадськими організаціями патріотичного спрямування. Нині проживає у місті Дубно.

 

 

 

 

Мосійчук, Г. Прилечу до тебе: зб. пісень / Галина Мосійчук.- Дубно : ПП Зламан М.М., 2006. – 91с.

Народне пісенне мистецтво здавна посідає почесне місце серед духовної культури нашого народу. Маруся Чурай, Остап Вересай і безліч безіменних творців нашої рідної пісні відображали не тільки життя і побут свого народу, але і його історію, його боротьбу за кращу долю. І це натхненне джерело нашої духовності не припиняє свого дзвону і в наш час.
Творчість Галини Мосійчук – ще один приклад цьому. Хочеться побажати, щоб її пісні зайняли належне місце серед сучасних українських пісень.