Мізюк Віка

Віка Мізюк народилася та виросла у місті Тернопіль. Вивчала німецьку та англійську філологію в Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, а також менеджмент організацій в Тернопільському національному політехнічному університеті імені Пулюя.
Після закінчення навчання певний час жила за кордоном. Також викладала німецьку мову в ліцеї при ТЕІПО. Більше десяти років працює керівником відділу управління проектів у фірмі СЕ Борднетце – Україна в Тернополі. Писати почала ще в школі, а складати історії ще раніше: розповідала казки старшій сестрі, яка боялася заснути. Першими спробами пера був звичайний дівчачий щоденник, але згодом все переросло у вигадування історій. Вдома допомагають творити коханий чоловік та непосидюча доця Мая. Письменники, книги яких надихають: Астрід Ліндґрен, Туве Янссон, Тарас Прохасько, Памела Треверс, Джоан Роулінг.
«Муха, дзвоник та Різдво» – перша надрукована повість-казка Вікторії.

 

 

Мізюк, В. Муха, дзвоник і Різдво [Текст] : повість : для мол. і серед. шк. віку / В. Мізюк ;  худож. Г. Олійко. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. — 240 с. : іл. – ISBN 978-617-679-844-6.

На маленьку Муху (яку насправді звуть Марійка) чекають незвичні зимові свята. Її бабця опиняється в лікарні, і зв’язку з нею майже немає. На Миколая серед інших подарунків дівчинка отримує дивовижний срібний дзвоник, який має чарівну силу. Хто ж їй його подарував і навіщо?

Мусі потрібно встигнути приготуватися до Різдва і до повернення бабусі, дати раду собі й котові, зграям птаства, що чомусь заполонило місто, загадковій Білій Пані, яка з’явилася невідь-звідки, і головне — розгадати таки таємницю срібного дзвоника. Без найкращої подруги Люсі і найзапеклішого ворога Андрія Муха з усім цим не впоралася б. А ще — не дізналася б, що дива трапляються і навіть найхолодніше серце може розтанути від щирого дружнього дотику.