Міляновська Ніна

Міляновська Ніна

Міляновська, Н. Світова література. 10 клас: посібник-хрестоматія / Ніна Міляновська.— Тернопіль: Астон, 2012.— 776 с.

У посібнику-хрестоматії подані всі тексти літературних творів, що передбачені чинною програмою зі світової літератури для академічного і профільного рівнів навчання учнів, затвердженої Міністерством освіти та науки України наказом №1021 від •28. 10. 2010 року. Посібник-хрестоматія містить також відомості про художні твори, життєвий і творчий шлях авторів, матеріали з історії та теорії літератури.
Для учнів 10 класу та вчителів середньої загальноосвітньої школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міляновська, Н. Світова література. 11 клас: хрестоматія. Академічний рівень / Ніна Міляновська. — Тернопіль: Астон, 2012.— 736 с.

У хрестоматії подані всі тексти літературних творів, що передбачені чинною програмою «Світова література. 11 клас», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Навчальне видання містить статті про життя і творчість письменників, історико-літературні огляди, що в загальних рисах відображають особливості розвитку мистецьких процесів у XX столітті та словничок літературознавчих термінів, актуальних для учнів 11 класу. Упорядником розроблена система запитань, яка допоможе систематизувати отриманні знання з курсу світової літератури.

Хрестоматія відповідає змісту навчального матеріалу рівня стандарту та академічного рівня навчання.

Для учнів 11 класу, вчителів середньої загальноосвітньої школи та середніх спеціальних навчальних закладів.