Ліщенко Тетяна

 

 

Ліщенко Тетяна народилась у сім’ї учителів на Рівненщині, в с. Вілія. Тут закінчила середню школу, а потім вступила до Тернопільського педінституту на філологічний факультет.Після завершення навчання працювала багато років в одній з тернопільських шкіл. Пише вірші та прозу. Захоплюється різними видами мистецтва. Одружена та має чудову родину.

 

 

 

 

 

Ліщенко, Тетяна.

     Нехай закінчиться війна [Текст] : громадсько-патріотична лірика / Т. Ліщенко. — Тернопіль : Тайп, 2022. — 88 с. : іл.

“Нехай закінчиться війна” – це збірка громадсько-патріотичної лірики, присвяченої воєнній добі. У ній багатогранно відзеркалились почуття поетеси у сприйнятті жорстокого сьогодення. Книга сповнена патріотичного пафосу і натхнення у зображенні важких буднів війни.

Поетесі легко вдаються перевтілення в різних ліричних  героїв. У збірці знайдмо вірші, написані від імені солдата, його коханої, матері. Ще одна особливість книги – в тому, що вона містить багато творів, у яких воєнна тематика гармонійно переплітається з духовною. Поезії багаті на художні засоби та публіцистичні елементи, що робить їх емоційними та неповторними.

 

 

Ліщенко, Тетяна. Україна колядує [Текст] : колядки, щедрівки, новорічні пісні, вірші / Т. Ліщенко. — Тернопіль : Тайп, 2022. — 60 с.
Це книга-подарунок для кожної української родини на Різдво. У ній є поетичні дари для всіх членів сім’ї – від наймолодших до найстарших.
Це книга-благословення прославляти Різдво Христове, Діву Марію, Богомаля Ісуса і радіти новорічним святам.