Кушнєрова Я.-М.

Кушнєрова Яна-Марія

 

Яна-Марія Кушнєрова першу свою казку написала в 7 років. У школі писала повісті young adult, і з того часу брала і продовжує брати участь у різних літературних конкурсах .

У дитинстві Яна-Марія мріяла стати пілотом і цю мрію перетворила на казку про котика Рудька, яка ввійшла до “Дивозбірки” для допитливих дітей.

Яна-Марія захоплюється культурою сходу, та книжками китайських авторів. За фахом – лікар. Виховує 5-річну доньку Северину, якій допомагає вигадувати її перші історії жахів та казки на екологічну тематику. Любить подорожувати. А ще… поспати, адже, каже, уві сні до неї приходять нові цікаві сюжети та герої.

Дьоміна, Анна Олександрівна.

     Дорогою грози [Текст] : повість-фентезі для мол. підлітків / А. О. Дьоміна, Я.-М. Кушнєрова ;  літ. ред. О. Батюк ; іл. та обкл. Д. Твердохліб. — Київ : Парасоля, 2022. — 200 с. : іл.

12-річна Айке, рятуючись від грози, потрапляє у чарівний світ. Тут живуть дріада і цверг, а над водоспадом височіє королівський замок. Але чому Айке здається, що нові знайомі від неї щось приховують? Чому у принца з Альвеку такі сумні очі? попереду на Айке чекає багато пригод, які допоможуть їй розкрити свою силу і, можливо, вкажуть дорогу до її справжнього дому…