Красавцев Богдан

Красавцев Богдан

Красавцев Богдан

«У своїх творах через фантастичні сюжети я підкреслюю значення екологічного мислення. Мої теми казок – це обмеження використання пластикових пакетів, правильна утилізація батарейок, відмова від фосфатних миючих засобів, енергоефективне споживання та перехід на альтернативні види транспорту. Крім цього, в збірці є дві історії, одна з яких стосується дружби з тваринами, а друга присвячена толерантному ставленню до дітей з особливими потребами», – розповідає автор.

Ідея створити екологічні казки в Богдана виникла влітку 2019 року. Тоді він написав історії, а пізніше записав їх на студії. Монтаж звуку робив удома на комп’ютері, а видавництво знайшов рік потому.

Тепер у планах автора – видати «Еко-історії» на вторинному папері, а також зробити переклад казок англійською мовою. Тому на даний час він у пошуках видавництва та фінансів для реалізації цього соціально-важливого проєкту.

Прослухати й скачати «Еко-історії» ви можете за посиланням: http://surl.li/eeaa

 

Красавцев, Богдан.
     Еко-історії для моїх маленьких друзів [Текст] / Б. Красавцев ;  пер. О. Мухіної ; худож. О. Красавцева. — Київ : [б.в.], 2021. — 76 с. : іл. — Текст парал. укр., англ.

Ця книга, насамперед, для дітей, але й батькам корисно її погортати! Видання являє собою збірку з 8-ми фантастичних оповідань на різноманітні екологічні теми. У кожній історії є свій герой або героїня, який береже природу та бореться із забрудненням довкілля. Читаючи її, ви можете не тільки збагатити свою скарбничку екологічних лайфхаків, але й прокачати філологічні навички. Книга видана двома мовами: оповідання написані українською й продубльовані англійською. А занудьгувати вам та дітлахам не дадуть яскраві ілюстрації.

Тема утилізації сміття, розумного споживання та зміни клімату невипадково стала ключовою для цієї книги. Письменик Богдан Красавцев уже 10 років сам сортує сміття та привчає до цього свого 5-річного сина. Автор впевнений: якщо змалечку прищепити дитині корисні звички – у дорослому житті вона теж буде їх дотримуватися.