Костишин Л. В.

Костишин Ліля

Костишин Ліля

Лілія Костишин народилася 20 грудня 1975 року в селі Борсуки,  Лановецького району Тернопільської області .
Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет (1998, нині національний університет).
Від 1998 — в редакції газети «Вільне життя плюс»: оглядач, заступник редактора з жіночої та молодіжної проблематики, ведуча рубрик «Освіта» і «Калина».
Поза роботою відводить душу на кухні, за рукоділлям, у гірських походах, на сплавах Дністром, за вічною сільською роботою в родинних Борсуках на Лановеччині.
Авторка збірки поезій
  • Люблю» (2005),
Співавторство
  • Вистава «Перерваний політ» (2016, разом із Богданом Мельничуком; Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ю. Дрогобича)
Співупорядник книг
  • «Жіночі історії» (2008).
  • Лауреат обласної премії в номінації «Журналістика — імені Володимира Здоровеги» — за серію публікацій із зони АТО та ведення щотижневої сторінки «Калина» в обласній газеті «Вільне життя плюс»
  • лауреат конкурсу «Людина року м. Тернопіль» (2017).

 

 

Костишин, Ліля Валентинівна.
Пастка для Орла [Текст] : казка : для мол.шк.віку / Л.В. Костишин, Б. Мельничук ; мал. І. Кафтан ; М. Кафтан. — Тернопіль : Терно-граф, 2018. — 36с. : іл.

Тихо і спокійно жили лісові мешканці, допомагаючи одне одному та спільно творячи добро. Аж ось на цю територію зазіхнув Двоголовий Орел. оголосивши її своєю… Що було далі, ви дізнаєтеся з цієї казкової історії сучасних тернопільських авторів.