Христан Г. П.

Христан Галина

Народилася Галина Петрівна 31 травня 1952 року в селі Саджавка, що на Надвірнящині, Івано-Франківської області в сім’ї службовців. Навчалася в Саджавській та Ланчинській школах. В 1971 році вийшла заміж за Івана Христана, а вже в 1975 році виїхала з сім’єю в Харківську область. Працювала бібліотекарем, завідувала Будинком культури і з відзнакою закінчила Харківське культосвітнє училище. У 1983 році повернулася в рідну Саджавку.
В 1987 році Галина Христан була учасницею 10-го зльоту творчої молоді Прикарпаття. Брала участь у нараді молодих письменників України у Києві (1989). Лауреат Першого (1992) та Другого (1993) Всеукраїнських фестивалів сатири та гумору в Києві.
Галина Христан працює в бібліотеці понад 40 років. Та творить, пише: вірші, новели, дослідження.

 

Христан, Галина.
Отченаш неба [Текст] : новели,гумористичні оповідання,есе / Г. Христан ; обкл. Я. Оленюк. — Вид.2-ге. — Івано-Франківськ : Місто НВ, 2018. — 160с.

Нова книга новелістки Галини Христан “Отченаш неба” так само, як і інші книги авторки, захоплює читача життєвою правдою і неперебутнім гумором, змушує замислитися над вічними істинами і впізнати себе у героях новел. Любов до людей, до природи, до рідного краю і рідного слова залишаються основними орієнтирами для поціновувачів творчості новелістки, водночас в цій книзі знайдемо відлуння не тільки минулих, а й сучасних подій, виписаних у неповторному стилі Галини Христан.
Для широкого кола читачів.