Гранд Михайло

Гранд Михайло

Гранд Михайло

Михайло Гранд – народився 27 серпня 1990 року в м Дрогобич Львівської обл.
Письменник працює в різноманітних жанрах, включаючи сучасну прозу, детектив, трилер та фантастику. Автор 6-ти книг.
Дебютний роман «Deus ex machina» був написаний у 18-річному віці. А вже через рік книга вийшла у світ.
Протягом декількох місяців тираж (1000 прим.) Був розпроданий особисто автором з рук в руки покупцям на вуличних презентаціях в місті-курорті Трускавець.
Друга публікація – «Зворотний відлік» у 2013 році.
За мотивами книги написаний сценарій повнометражного фільму.Літературною діяльністю Михайло почав займатися на старших курсах механіко-технологічного коледжу, де навчався на програміста.
У 2015 році, вирішивши отримати ще одну освіту, вступив до Дрогобицького педагогічного університету вивчати історію та правознавство
З 2013 року Михайло складається в Українській асоціації письменників.

У 2017 році видано роман «Завжди поруч», який також вийшов в перекладі українською мовою під назвою «Завжди поруч».
Часто люди навіть не уявляють, що випадкова знахідка може кардинально вплинути на майбутнє. Роман «Завжди поруч» – відверта й прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися. Зневірившись в оточуючій реальності, головний герой став перед вибором: продовжувати життя за наміченим шаблоном або піддатися почуттям й зайнятися саме тим, що підказує йому серце. Флоріан відкриє нові грані своїх можливостей, а нитки долі приведуть його до коханої та допоможуть знайти дружбу. Йому випаде шанс докопатися до істини, але для цього доведеться…

 

 

 

 

 

 Гранд, Михаїл. Завжди поруч / М. Гранд ; дизайн обкл. О. Хомченко; пер. В. Кірікова. — Київ : Свміт-Книга, 2017. — 272с.