Гербіш Надія

Гербіш Надійка

Гербіш Надійка

Надійка Гербіш (у дівоцтві Шевченко) (12 грудня 1987, Збараж, Тернопільська область) — українська письменниця, журналістка, перекладачка.

Дружина, мама, мандрівниця.

Есеїстка, авторка короткої прози та дитячих книжок, що неодноразово отримували українські та міжнародні відзнаки й зазначалися в переліках бестселерів. Перекладачка.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Англійська мова та література» та факультет Міжнародних та політичних досліджень Лодзького університету (Польща) за спеціальністю «Американістика та мас-медія».
Велику популярність здобула після видання книжок «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду». Книжку «Теплі історії до кави» високо оцінили на Львівському форумі книговидавців, також ця книжка здобула перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі книгарень «Є». На європейському християнському форумі видавців Marketsquare Europe, що відбувся у Будапешті в жовтні 2012 року, вона здобула нагороду «2012 European Christian Book of the Year».

З вересня 2012 викладає у Тернопільському коледжі університету розвитку людини «Україна». Крім того авторка програми мотиваційних семінарів для підлітків «Навчіть мене мріяти». Головна редакторка україномовних проектів видавництва «Брайт Стар Паблішинг».

2013 року стала однією з переможниць конкурсу «Жінка року» від «РІА плюс»…

3 2015 є почесним членом журі Літературного конкурс ім. Джона Буньяна, разом с такими письменниками як  Юрій Вавринюк та Богдан Галюк.

Заміжня, виховує доньку.

 

 

 

 

Гербіш, Надійка. 15 дієвідмін радості / Н. Гербіш ; худож.-оформ. Р. Скиба. – Львів : Свідчадо, 2017. – 128с.