Гаджієв Рустам

Рустам Гаджиев, отримав диплом магістра лінгвістики в далекому 2008 році, та, напевно, залишив відкритими якісь гештальти, тому що через багато років знову взявся за старе мовознавче. Але цього разу — із просвітницьким присмаком. Рустам завів собі сторінку в facebook, почав писати статті з лінгвонаукпопу й зібрав довкола себе понад 50 000 підписників. Наче непоганий результат як для оповідок про мову басків і порівняльно-історичне мовознавство.
У вільний від задовбування друзів лінгвістичними фактами час полюбляє дивитися психологічні трилери, перечитувати Селінджера, слухати мелодійний шведський метал і вболівати за амстердамський Аякс. Ну і, звісно, мучити себе грою «LingYourLanguage», у якій треба вгадувати мови на слух.

Гаджієв, Рустам.

     Помаранчева кудлата хмара [Текст] : сценарій вистави, яку ніхто ніколи не подивиться / Р. Гаджієв ;  іл. Г. Тугай. — Дрогобич : Коло, 2022. — 204 с. : іл. 

“Помаранчева кудлата хмара” – це книга про те, як десь на Поділлі раз на 50 років розквітає одна квітка…
А ще це п’єса, де дійові особи – миші, кроти, лелеки, що мешкають у таких дивовижних місцинах, як Нижні Нори, Мишів, Їжачин, Чорногуз-Подільський…
Ця п’єса написана лінгвістом, тому тут багато різних мовних штук, а її герої розмовляють подільським діалектом.