Дурда Б. Й.

Дурда Богдана

Богдана Йосипівна Дурда народилася в м. Бучачі Тернопільської обл. Закінчила Бучацьку СШ №1. Працювала на будовах Донбасу в Луганській обл., м. Алчевськ.
Закінчила хіміко-технологічний факультет Львівського політехнічного інституту.
Працювала інженером-конструктором на Донецькому хімзаводі та 25 років на Тернопільському комбайновому заводі в конструкторському бюро відділу головного технолога.
Заочно закінчила Вищі курси іспанської мови та факультет живопису і графіки Університету мистецтв у Москві. Багаторазова учасниця художніх виставок, за що нагороджена дипломами та грамотами.
Перша персональна виставка Богдани Дурди відбулася в БК «Ватра» в 1997 р. Друга — в Обласній бібліотеці для молоді м. Тернополя в 2004 р. Ілюструвала книжку для дітей «А що бачать очка?» Марти Чопик і власні збірки поезій та пісень «На грані» (2001 р.), «Ріка життя» (2003 р.), а також цю збірку.
Закінчила музичну школу по класу гітари в м. Тернополі. Володарка медалі Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Оберіг».
Авторські пісні та вірші друкувались у збірках переможців обласного конкурсу «Голос серця» (1998 р.) та «Мелодії тернового поля», (1999 р.), «Подільська толока» (2004 р.) й у збірках інших авторів.
«Лабіринти долі»—третя збірка поезій Богдани Дурди.

 

 

 

 

 

 Дурда, Б. Подих весни: поезії: [для мол. шк. віку] / Богдана Дурда; худ. оформл. В. Стецюк, А. Янчишина. – Тернопіль: Астон, 2013. – 32 с.

“Подих весни” – третя книжка поезій автора для дітей молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дурда, Б. Лабіринти долі: поезії, пісні, поеми / Богдана Дурда; худ. оформл. Б. Дурда. — Тернопіль: Підручники і посібники, 2006. — 144 с.: іл.

   У книзі представлені поезії, пісні та поеми відомої тернопільської поетеси Богдани Дурди.
Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дурда Б. Й. На перехресті: поезії, пісні / Богдана Дурда. – Тернопіль: Астон, 2012. – 88 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дурда, Богдана Йосипівна.
Собача доля [Текст] : поезія, п’єса / Б. Й. Дурда. — Тернопіль : Астон, 2020. — 36 с.

У книзі представлені твори відомої тернопільської поетеси Богдани Дурди.
Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дурда, Богдана Йосипівна.
Акорди честі [Текст] : Рубаї. Поезія Сходу / Б. Й. Дурда ;  обкл. М. Логош. — Тернопіль : Астон, 2015. — 104 с. – ISBN 978-966-608-582-1.

     У книзі представлені поезії відомої тернопільської поетеси Богдани Дурди.
Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 

 

 

Дурда, Богдана Йосипівна.
Марево осені [Текст] : вибране (поезія, пісні) / Б. Й. Дурда. — Тернопіль : Астон, 2020. — 92 с.  У книзі представлені поезії відомої тернопільської поетеси Богдани Дурди.
Для широкого кола читачів.