Дьоміна А.

Дьоміна Анна

Дьоміна Ганна Анатоліївна –  кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психосоматики та психологічної реабілітації факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Народилася 18 березня 1977 року у м. Кіровограді.

У 1999 році закінчила  Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Виниченка. За фахом «Початкове навчання і практична психологія».

Кандидат психологічних наук (2008 р.), дисертація на тему «Розвиток особистісної зрілості старшокласників щодо подружнього життя»  за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія, під керівництвом кандидата психологічних наук, професора Т.М. Лисянської. Доцент кафедри психології (22.12.2014 р.).

 

Дьоміна, Анна Олександрівна.

     Дорогою грози [Текст] : повість-фентезі для мол. підлітків / А. О. Дьоміна, Я. -М. Кушнєрова ;  літ. ред. О. Батюк ; іл. та обкл. Д. Твердохліб. — Київ : Парасоля, 2022. — 200 с. : іл.

12-річна Айке, рятуючись від грози, потрапляє у чарівний світ. Тут живуть дріада і цверг, а над водоспадом височіє королівський замок. Але чому Айке здається, що нові знайомі від неї щось приховують? Чому у принца з Альвеку такі сумні очі? попереду на Айке чекає багато пригод, які допоможуть їй розкрити свою силу і, можливо, вкажуть дорогу до її справжнього дому…