Будій Надія

Дякуємо педагогині та волонтерці Надії Будій, яка подарувала бібліотеці унікальну книгу «Дитина у звичаях і віруваннях українського народу», автором якої є Марко Грушевський – етнограф, краєзнавець, родич відомого історика та політика Михайла Грушевського.

Крім того, пані Надія надала книги, які поповнять фонд для гостей нашого міста. Щиро дякуємо за подарунки і за Вашу волонтерську працю, що наближає усіх нас до омріяної Перемоги!

 

 

 

 

 

Грушевський, Марко.

Дитина у звичаях і віруваннях українського народу [Текст] / М. Грушевський ; упоряд. і авт. післямови Я. Левчук ; упоряд. іл. матеріалу В. Грушевська ; іл. до розділів “Іграшки та забави”,  “Мороки”, “Музичні інструменти” Н. Атамась. – Київ : Либідь, 2006. – 256 с. : іл. – ISBN 978-966-06-0465-0/

Праця українського етнографа, громадського діяча, єпископа УАПЦ Марка Грушевського (1865—1938) є ”пребагатою збіркою матеріалу про дітей в українському селі” (І. Франко). Подано і проілюстровано дослідження про дитячі іграшки й забави. Авторський текст доповнюють коментарі на полях відомих педагогів, психологів, медиків, письменників. Книжка зацікавить не лише фахівців — етнографів, фольклористів, педагогів, медиків, а й батьків, широке коло читачів.