Балух Любов

Балух Любов

 

 

Балух, Л. Індичка: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. – Львів: Мульти Арт, 2011. – 12 с.: іл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балух, Л. Мартусині уроки: повість / Люба Балух;. худ. Н. Луцишин. – Львів: Мульти Арт, 2014.- 60с.: іл.

Період лихих дев’яностих поставив на коліна український народ. Фінансова криза розлучила чимало сімей. Тисячі наших земляків поїхали за кордон шукати кращої долі. Старенькі батьки та недоглянуті діти зосталися в Україні.
Школярка Мартуся — одна з них. Чи зможе покинута родиною дівчинка вижити у цьому світі? Чи вистачить у неї сили і мужності самотужки побороти дорослі проблеми, що тягарем лягли на дитячі плечі? Чи є надія на краще майбутнє?
Драматичний початок та щасливий кінець повісті змусять замислитись над істинними цінностями життя. Міцний духовний стержень та вчинки головної героїні приємно здивують читача і відгукнуться в серці повагою до сильної духом дівчинки.

 

 

 

 

 

Балух, Л. Пригоди Оленки, або 28 копійок: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. – Львів: Мульти Арт, 2013. – 28 с.: іл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балух, Л. Пригоди півника Рудька та курочки Зозульки: для дітей мол. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. – Львів: Мульти Арт, 2012. – 28 с.: іл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балух, Л. Чарівні кульки для Асі: для дітей сер. шк. віку / Люба Балух; худ. Н. Луцишин. – Львів: Мульти Арт, 2011. – 32 с.: іл.