Адєєнко С. І.

Авдєєнко Сергій

Авдєєнко Сергій

Сергій Іванович Авдєєнко народився в Мелітополі Запорізької області. Закінчив Літературний інститут імені Горького в Москві. Прозаїк, драматург.
Друкувався в українських журналах «Україна», «Березіль», «Донбас», «Радуга», в російських – «Москва», «Дон», «Студенческий меридиан» та інших. Переможець Всеукраїнського літературного конкурсу 1993 року на кращий твір для дітей.
Автор трьох книжок: документальних повістей «Последний атаман» (1995 р.), оповідань та казок для дітей «Медали» (1996 р.), історичних повістей та оповідань «Смерть сексота» (2003 р.). Живе і працює в Мелітополі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, С. От всей души: рассказы, были, сказки / Сергей Авдєєнко; худож. Р. Абдурахманов. – Мелитополь: Издательско-полиграфический центр «Люкс», 2016. – 128 с. 

В новую книгу писателя Сергея Авдеенко вошли рассказы, были, сказки для младшего школьного возраста. Некоторые из них публиковались в газетах и журналах, а также входили в состав предыдущих книг для детей «Медали» и «Ромкины журавли».

Все произведения получили положительные отклики читателей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, C. Павло Ловецький: людина і письменник / Сергій Авдєєнко. – 2-ге вид., доп. – Мелітополь: Видавничий будинок ММД, 2012. – 111 с. 

Відомий український письменник і природознавець Павло Ловецький останні двадцять років свого життя (1955-75) прожив у Мелітополі. Це місто стало для нього рідним. Тут були написані головні твори, присвячені природі Таврійською краю, його людям. Твори полюбилися читачам різного віку. Однак не всі знають про нелегку долю цієї людини, яка пройшла через важкі фізичні та моральні випробування. Про них докладно розповідається в книжці мелітопольського письменника Сергія Авдєєнка. Він багато років збирав матеріали про життя і творчість Ловецького. Тут наводиться і один із творів самого Павла Ловецького. Цей твір написаний давно, але й досі читається з великою цікавістю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, С. Останній отаман. Таємниця імператора: документальні романи / Сергій Авдєєнко; художник Р. Авдурахманов. – 2-й ред., додатково – Мелітополь: Видавництво Мелітопольської міської друкарні, 2016. – 138 с.

Книга письменника Сергія Авдєєнка включає два документальні романи з історії області. Вони вже опубліковані і отримали позитивні відгуки читачів. Нове доповнене видання відрізняється від попереднього. З’явилися ранні невідомі матеріали. Змінився погляд автора на деякі події і дії його персонажів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, С. Смерть сексота: романи, оповідання / Сергій Авдєєнко; художник Г.П. Карадуманов, А.П. Кондаков. – Дике поле, 2003 – 180 с.

До нової книги мелітопольської прози письменника Сергія Авдєєнка увійшли твори мистецтва історичної тематики. Деякі з них («Смерть Сексота», «Таємниця імператора») вже були опубліковані в періодичних виданнях журналу і отримали позитивні відгуки читачів.
Книга містить різноманітні історії та події в яких впливають на п’ять століть нашої історії – від шістнадцятого до двадцятого. Але є спільна річ, яка об’єднує ці твори: їх героям до вдається зробити важкий моральний вибір в екстремальних ситуаціях між вічними ворогами – Добром і Злом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, С. Тисяча й одна смерть: український рахунок / Сергій Авдєєнко; худож. А. П. Кондаков. — Запоріжжя: Дике поле, 2006. — 632 с.      
 
Ця книжка незвичайна. Вона розповідає про те, що багато хто з нас бажає не чути, щоб зайвий раз не травмувати свою психіку, а може, й тому, що не хоче знати усієї правди, бо вона жорстока й гірка. Однак той, хто не злякається і прочитає її до кінця, дізнається багато цікавого та повчального для себе.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдєєнко, С. Казки царів / Сергій Авдєєнко; Це життя художника. В. І. Прохіна. – Мелітополь: Видавництво Мелітопольської міської друкарні, 2016. – 60 с.: Юль.

Нова книга письменника Сергія Авдієнка включає казки про королів. Деякі з них раніше були опубліковані в газетах і журналах, а також були частиною попередніх дитячих книг Medals і Romkin Cranes. Всі роботи отримали позитивні відгуки читачів. А казка «Король, розбійник і залізниця» була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращу роботу для дітей у своєму жанрі. Художник Валерій Прохін вніс свій внесок у книгу Сергія Авдєєнка. Його ілюстрації оживили персонажів книги, зробили їх більш доступними для юних читачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адєєнко Сергій Іванович.
Рожеві троянди:  для крота, що в середині. Це сик. В. Прогіна. – Мелітополь : Видавництво Мелітопольської міської друкарні, 2018. – 122c.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адєєнко Сергій Іванович.
М
ихайло Рибка. Матрос на суші / Авдєєнко С.І.; Цесик. В. Прогіна. – Мелітополь : Видавництво Мелітопольської міської друкарні, 2018. – 129c.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адєєнко Сергій Іванович.
Олександр Тишлер та Україна / С.І. Авдєєнко; Це сик. В. Прогіна. – Мелітополь : Видавництво Мелітопольської міської друкарні, 2014. – 66-х років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдеенко, Сергей Иванович.

Женщина и аэроплан [Текст] : пьесы, сценарии / С. И. Авдеенко. — Мелитополь : Изд. дом Мелитоп. гор. типографии, 2019. — 474 с. — При оформ. обкл. використана картина О. Тишлера “Жінка та аероплан”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдеенко, Сергей Иванович.

Спасти человечество [Текст] : рассказы : [для детей мл. и ср. шк. возраста] / С. И. Авдеенко ;  обл. В. Прохина. — Мелитополь : Издательский дом Мелитопольской городской типографии, 2020. — 110 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авдеенко, Сергей Иванович.

Философия Виктора Григорова [Текст] / С. И. Авдеенко. — Мелитополь : Изд. дом Мелитоп. гор. типографии, 2018. — 44 с. : іл., фот. — На обл. картина В. Григорова “Моя Джоконда”, 1985 г.