Андрушків Б. М.

Богдан Андрушків

Андрушків Богдан

Андрушків Богдан Миколайович – народився 19 червня 1947, с. Метенів Зборівського району Тернопільської області — український письменник, економіст, громадський діяч. Доктор економічних наук (1991), професор (1993). Заслужений діяч науки і техніки України (1993). Член Академії економічних наук України (1993) та Міжнародної АРН (1997). Дійсний член Української екологічної академії наук (1995) та Міжнародної академії економічних наук (1997). Член, віце-президент Української академії економічної кібернетики (1998). Член Національної спілки письменників України (1996).
До 70-річчя Богдана Андрушківа член Національних спілок письменників і журналістів України Михайло Лозован та член Національної спілки журналістів України Надія Моховик видали книжку «Крила в польоті, або Немає так, щоб добро зло не перемогло!» (Тернопіль: ТзОВ «Терно-граф», 2014. —

 

 

Андрушків, Б. М. Спостереження художника за життям [Текст] : новели, етюди, замальовки, афористика / Богдан Андрушків ; [Нац. спілка письменників України, Тернопіл. обл. орг.]. – Тернопіль : Терно-граф, 2016. – 143 с. 
    У книзі очима автора, засобами художнього слова розкрито проблеми становлення людини в умовах формування державності та економіки, моралі й духовності у їхньому взаємозв’язку та під різними кутами зору. До кожного з розділів у формі авторських відступів запропоновано влучні коментарі, афоризми й трактування до них на фоні сьогоднішньої соціально-економічної ситуації в Україні. Процеси, події, явища, учасником яких був Богдан Андрушків, спроектовано на пересічну особу українського суспільства. Новели, етюди, замальовки народилися у результаті спостереження за життям. Концентровано із застосуванням афористичної мудрості, подекуди у саркастично-гумористичній формі, щиро без виправдань автор пояснює свою поведінку у різні періоди життя. З позиції духовності шляхом оповідок дає своєрідні пояснення психологічної, економічної, політичної криз і стабілізації суспільних процесів у країні. Видання розраховане на широкий читацький загал і буде цікавим для тих, хто знає автора, особисто спілкувався з цією непересічною людиною.