Андрієнко В. М.

Андрієнко Віктор

Андрієнко Віктор

Андрі́єнко Ві́ктор Микола́йович (19 вересня 1959, Запоріжжя) — український актор та режисер театру та кіно, сценарист, письменник, продюсер, каскадер, Заслужений артист України. Член Спілки театральних діячів України. Найбільш відомий за телепрограмами «Шоу довгоносиків» та «Велика різниця».
У 1980 році закінчив Київський театральний інститут імені Івана Карпенка-Карого (клас професора Ставицького).
Віктор Андрієнко має численні роботи у театрі, кіно і на телебаченні. З 1978 року працював в кіно каскадером та актором. Знявся більш ніж в 100 фільмах і серіалах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрієнко, Віктор.
Легенди Чарівнолісся [Текст] / В. Андрієнко, О. Шульга ;  худож.-іл. О. Осипчук. — Київ : Гамазин, 2020. — 132 с. : іл. – ISBN 978-966-279-169-3.

Ви чули про Чарівнолісся? Казкову країну, що її вигадав письменник, актор і режисер Віктор Андрієнко? Якщо не чули, то скоро почуєте й навіть побачите, бо про цю країну він зараз знімає художній фільм. Ну а поки зустрічайте книжку, яка розповідає про карколомні пригоди хлопчика Марека та його друзів Воїна й мольфара Базіки. І звісно, куди без прекрасної дами, тобто дівчинки Олесі. Тільки разом вони зможуть врятувати Чарівнолісся від Морока, його слуги Злидня та армії мерців. Так що не марнуй часу, а мерщій розгортай книжку і – за пригодами!