Відео-спогад «Вогонь скорботи в серці України»

З часу Голодомору в Україні 1932-1933 років минуло майже 90 років, але гіркий полиновий присмак того страшного періоду ніколи не зникне з генетичної пам’яті нашого роду.

До Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у бібліотеці відбувся відео-спогад «Вогонь скорботи в серці України». Під час заходу читачі ознайомились з низкою фактів, що свідчили про штучне походження голоду, «організованого» тодішньою радянською владою і спрямованого на винищення української нації.

Відомо, що окрім нищення фізичного, сталінський режим застосовував нечуваний моральний гніт, запровадивши так звані: «закон про п’ять колосків», «натуральні штрафи» та «чорні дошки».

Попри численні документальні підтвердження і спогади очевидців, офіційно факт голодомору було визнано світом лише у 2006 році – за президентства Віктора Ющенка.

         В доповнення заходу, бібліотекарі запросили присутніх ознайомитись з книжковою виставкою, що відображала художню літературу про страшні події 1932-1933 років. Пам’ять загиблих у часи Голодомору співвітчизників вшанували хвилиною мовчання.