Веселковий день від ЮНІСЕФ

«Веселковий день». Саме такою була тема нашого літнього заняття, яке провела для своїх підопічних пані Юлія на базі Тернопільської обласної бібліотеки в рамках проєкту «UNICEF – дитячі точки «Спільно».

Діти дізналися більше про яскраве та позитивне природне явище, яке всі ми можемо спостерігати під час зустрічі сонечка з дощовою хмаринкою

Вивчили кількість та послідовність кольорів у веселці. Спільними зусиллями придумали фразу-шифр, яка допоможе згадати який колір у веселки перший, який другий тощо. Зробили об’ємну аплікацію на тематичному майстер-класі, провели веселкову руханку

Поспілкувалися, погралися та поділилися своїми емоціями один з одним. Тож, веселковий день пройшов вдало!

Нагадаємо, що в рамках проєкту «UNICEF – дитячі точки «Спільно» в нашій бібліотеці ЩОТИЖНЯ проходять різноманітні цікаві та змістовні заняття для дітей з сімей, які стали вимушеними переселенцями, а також дітей з місцевих громад.

Тож слідкуйте за анонсами в соціальних мережах і на нашому сайті та реєструйте діток за номером (068)1328124. Чекатимемо на заняттях наших постійних відвідувачів і будемо раді новим знайомствам!

#Ternoteka #Бібліотека_для_дітей #ЮНІСЕФ #UNICEF