Вечір-зустріч “Світ, який люблю…”

Неначе янголи перелетіли, зчинивши благодатний вітерець своїми невагомими крильми.😇

Так кількома словами можна передати атмосферу в бібліотеці під час зустрічі з письменницею-ювіляркою, журналісткою, фотохудожницею Валентиною Семеняк.👩‍🎨 І тут не йдеться лише про твори мисткині, в яких янголи та інші сили добра і світла посідають особливе місце, але й про неймовірну власну енергетику, що нею пані Валентина однаково бездоганно вміє володіти та ділитись.

Під час заходу письменниця розповіла шанувальникам дивовижні історії, пов’язані з творчим процесом, фактором сприйняття, або не сприйняття книги читачем.🙋‍♀️📖 «Бували й такі цікаві випадки – каже пані Валентина – коли твір потрапляв до рук людини декілька разів, але був прочитаний лише тоді, коли наставав для цього відповідний момент». Той момент, коли книга стає для читача ключем до вирішення певних проблем, розрадою, а часто і цілющою пігулкою від тілесних і духовних недуг.

💁‍♂️Учасники заходу мали нагоду ознайомитися з книгами авторки: «Світ, який люблю», «Чи легко бути мамою», «Спитай у свого янгола», «На скрижалях часу», «Булочка для…Бога» та іншими. Бібліотека ж отримала в дарунок «Казки бабусі Плахтійки» та перекладене на болгарську мову видання «Хто загубив усмішку». Дякуємо Валентині Семеняк за теплу зустріч і дорогоцінні книжкові подарунки. Бажаємо здоров’я, сил і натхнення для творчості, що наповнює сяянням і робить добрішим цей світ.🫶