У Івана Малковича — ювілей!
📚 «З перших днів у мене з’явилося кредо, якого я дотримуюся й до сьогодні: якщо в книгарні серед безлічі книжок дитятко потяглося руками до найкращої — то це має бути книжка українська, бажано наша, абабагаламазька».
Іван Малкович
Вже понад 30 років неможливо говорити про українське книговидання, оминувши особу письменника та видавця Івана Малковича. Він зробив дуже багато, щоб привчити українських дітей читати українські книжки 📖
Завдяки його наполегливості у друк вийшли десятки казок та історій для дітей та підлітків. А починаючи з 2008 року «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» працює і для дорослої аудиторії.
Сьогодні Іван Антонович святкує ювілейний день народження! 🎉
«Я сам для себе шукаю позитиву, а знаходячи, намагаюсь ним поділитися з якнайбільшою кількістю людей. Я вважаю, що тільки так можна виживати й боротися і, не піддаючись, робити своє, робити ще краще.
Я не нарікаю на темряву, а намагаюся запалити свою свічку». ✨
І. Малкович
Ми щиро вітаємо ювіляра! Зичимо, щоб запалена ним свічка горіла довго та яскраво! Щоб втілювалися в життя креативні й добрі задуми і мрії! І, нарешті, прийшов МИР — в Україну і в душі його шанувальників! 💙💛
Довідайтеся про цього талановитого чоловіка родом із гуцульського краю, зайшовши за посиланнями: 👇
🔗 https://odb.te.ua/librarian/batko-dytyachogo-knyzhkovogo-dyva-ivanu-malkovychu-60/ (Батько дитячого книжкового дива: Івану Малковичу – 60 :метод.-бібліогр. матеріал / Терноп. обл. б-ка для дітей. 2021)
🔗 https://odb.te.ua/malkovych-ivan/ (Письменники-ювіляри)
🔗 https://zaxid.net/buti_ivanom_malkovichem_n1391261 (Бути Іваном Малковичем. Правила життя знаменитого видавця)
