Творчо-розвивальні заняття для дітей у Студії раннього розвитку «Від малюка до школяра» (в рамках Міжнародної Програми «Rise.Ukraine»)
Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки 💙💛 Саме тому цього тижня заняття Rise Ukraine для діток 1–3 та 4–6 років були присвячені знайомству з українською вишиванкою.
Разом із дітками ми читали легенду про її виникнення, розглядали все наочно: нитки, тканину, голку, п’яльця та ескізи, за якими створюються орнаменти. Говорили про те, що кожен візерунок має своє значення та несе особливий зміст.
Оскільки наші учасники ще зовсім маленькі, вишивали ми у творчий і безпечний спосіб — за допомогою шнурівок створювали власні вишиванки, із макаронів робили яскраве намисто, а завершенням стала майстерка, де кожен створив свою маленьку вишиванку.
Цей тиждень став для дітей маленькою мандрівкою у світ українських традицій, творчості та тепла. Бо вишиванка — це не просто одяг, а символ нашої ідентичності, сили й єдності 🤍































