Слайд-екскурс «Україна: шлях до незалежності»

Крок за кроком ми здобували нашу незалежність, йшли до мрії крізь  терни і таки дістались зірок.   Як це було– ми дізнались під час слайд-екскурсу«Україна: шлях до незалежності», який відбувся у бібліотеці напередодні Дня Незалежності України.

        Ми пригадали лідерів думок і справ усіх часів, як от: Богдана Хмельницького, Степана Бандеру, Митрополита Шептицького, Василя Стуса, В’ячеслава Чорновола, які творили історію рідної країни, часто жертвуючи особистими цінностями, безпекою і навіть життям.

         Важко було оминути й тему воєн, переслідувань та репресій, що знекровлювали українську націю і сповільнювали наш рух до омріяної незалежності. А ще важче далися спогади недалекого минулого – кадри Революції Гідності і кривавого протистояння у лютому 2014 року.

         Щиро вітаємо вас, дорогі українці, з ювілейним, тридцятим Днем Незалежності України! Водночас закликаємо вивчати та шанувати свою історію, аби достойно оцінити зусилля та жертви наших славних попередників на шляху будівництва самостійної незалежної держави.

Слава Україні!