Щотижневі терапевтичні читання #Голос_казок

Казка – це бездонна криниця, з якої черпали цілющу воду наші прародичі, яка і сьогодні не втомлюється бути добрим путівником та порадником. Вона «кличе у подорож, велить бути в житті сміливими й мудрими, долати перешкоди й біди і не забувати добра, бо тільки цим і вимірюється наша людська сутність.» (В. Шевчук)

Справді, для дитини казка завжди була і залишається не тільки першим і найбільш доступним способом пізнання світу, а й способом пізнання  соціальних відносин, поведінки в ситуаціях повсякденного життя. А ще вона формує і розвиває фантазію, задовільняючи тягу людини/дитини до героїчного, незвичайного і фантастичного.

Казки читали і читатимуть завжди. Варто при цьому пам’ятати, що важливо батькам не тільки прочитати чи прослухати казку, а й обговорити почуте, звернути увагу на ключові моменти і пояснити дітям незрозуміле.

Казка дуже тісно об’єднує батьків і діток, дозволяє з користю провести час і відпочити від метушні реального світу.

Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх до спільного прослуховування добрих казок. Терапевтичні читання будуть опубліковуватися щотижнево на нашому сайті та на сторінці у Фейсбук.

Сьогодні пропонуємо вам казку Алли Кох «Як стежка у воду впала», озвучену в рамках проєкту «#Голос_казок» (керівник – сімейний психолог Людмила Богуцька). Читає казку Оксана Кіляр.