Розважальна програма “Безпечне дитинство” в рамках проєкту UNICEF «Дитячі точки – «Спільно»

Поліцейські – друзі, помічники і рятівники дітей та дорослих. У цьому переконались учасники проєкту UNICEF «Дитячі точки – «Спільно», для яких було організовано зустріч з представниками патрульної поліції міста Тернополя.

З правилами дорожнього руху, особливостями попереджувальних знаків та сигналів дітей ознайомили старший інспектор ВЗГ УПП в Тернопільській області ДПП, лейтенант поліції Ігор Ракочий та ТВО інспектора ВЗГ УПП в Тернопільській області, старший лейтенант поліції Ірина Мельничук.

Поліцейські показали учасникам заходу жетон та посвідчення працівника поліції, які підтверджують повноваження особи, що їх пред’являє. Важливою деталлю за словами правоохоронців є ідентифікаційний номер, який у жетона і посвідчення має збігатись.

З великою цікавістю діти розглядали кайданки, а поліцейські пояснили як працює цей головний «реквізит» для затримання правопорушників.

І, звичайно ж, головною інтригою заходу стало ознайомлення з поліцейським автомобілем, а також класні подарунки від інспекторів – WoMo-книги для сучасних дітей та батьків «1000 та один поворот», автор Оля Дробишева.

На завершенні заняття пані Юля розповіла дітям правила безпеки на воді, вдома, на вулиці та показала невеличкі мультики про мінну безпеку, які надали організатори проєкту.

Дякуємо представникам патрульної поліції за дуже цікавий і змістовний захід, а учасникам бажаємо безпечного літа, рівноваги та впевненості на усіх життєвих поворотах.