Лі, Стен

Вік: 8+

Лі, Стен.

  Стен Лі: як малювати комікси [Текст] : від легендарного співтворця Людини-павука, Неймовірного Галка, Фантастичної четвірки, Людей Ікс і Залізної людини / С. Лі ;  пер. М. Янюк. — Київ : ТУОС КОМІКС, 2021. — 224 с. : іл. — (Спадок Стена Лі). — Над кн. працювали такі суперзіркові художн.: Джек Кірбі, Джон Роміта-старший, Ніл Адамс, Ґіл Кейн, Майк Деодато-молодший, Френк Чо і Джонатан Лау. – ISBN 978-617-7884-18-6.

Коли йдеться про комікси, одне ім’я звучить найгучніше: Стен Лі. Його персонажі — класика. Його знання індустрії — глибокі. А його креативність не знає меж. І тепер він збирається поділитися своїми знаннями з тобою, салаго!

Його сподвижниками були найкращі — і досі найкращі — спеціалісти в індустрії: Джек Кірбі, Воллі Вуд, Джон Роміта-старший, Ґіл Кейн і Ніл Адамс. Разом з Аль Ріо, Майком Деодато-молодшим, Френком Чо, Джонатаном Лау та іншими Стен на прикладі їхніх робіт пояснює, що робить їх видатними.

Він торкається всіх важливих аспектів: анатомії, скорочення, перспективи, дійства, рисунку, контуру, ручної й цифрової літерації, кольорів, створення персонажів і костюмів, розташування панелей, матеріалів і приладдя, комп’ютерів, форматів файлів і програм. Також він розповідає про історію та розвиток індустрії коміксів і додає великий розділ про різні типи обкладинок — суперважливий елемент, що змушує читачів купити комікс!