Від малюка до школяра

Від малюка до школяра

Студія розвитку «Від малюка до школяра»

Студія розвитку «Від малюка до школяра» є продовженням успішно реалізованого проєкту «Бібліомістечко», який фінансувався програмою «Бібліоміст». Набутий попередній досвід дає можливість бібліотекарям організовувати комплекс заходів, спрямованих на всебічний розвиток маленької особистості, адаптацію дітей до дитячого садка і школи, навчання правилам поведінки в колективі, – отримання знань, вмінь і навичок, необхідних для кожного конкретного віку

Заходи для дітей відбуваються в ігровій формі, адже гра – це особливий спосіб освоєння зовнішнього світу, який дозволяє зрозуміти, запам’ятати, систематизувати отриману інформацію на доступному рівні.

Бібліотекарі постійно шукають нові сучасні матеріали, інтерактивне обладнання, використання якого привертає ще більше уваги до бібліотечних заходів. Власні казкові історії, фантастичні сюжети з незвичайними героями, дивовижними квітами та химерними будівлями малюють маленькі відвідувачі за допомогою світла та піску на сучасних планшетах для пісочної анімації.

Важливим моментом у роботі даного проекту є активна участь дорослих, адже, спільні заняття дітей з батьками, читання книг, розвиваючі, пізнавальні, рольові ігри сприяють більш активному інтелектуальному розвитку малюків та поглиблюють взаєморозуміння між батьками та малюками.

Зважаючи на вікові особливості дитячої аудиторії, в рамках Студії розвитку «Від малюка до школяра» створено дві групи дітей:

Заходи для «Бібліокіндерів» спрямовані на розвиток мовлення, дрібної моторики рук, сенсорики (органів чуття), логічного мислення, уваги та творчих здібностей.
Кількість занять – один раз на тиждень
День – Четвер
Час – 11:00
Прочитати новини
Заняття для «Бібліознайок» розвивають пам’ять, мовлення, увагу, уяву, логічне мислення, математичні навички, творчі здібності, психологічну підготовку до навчання та навики самостійного читання.
Кількість занять – один раз на тиждень
День – Четвер
Час – 15:00
Прочитати новини
Щороку для обох вікових груп проводиться понад 60 заходів, учасниками яких є близько 400 дітей та дорослих.
Усі заходи проводяться БЕЗКОШТОВНО!!!!!!
З березня 2023 року заходи у Студії проводяться в рамках програми “Діти України”.