Коворкінг студія “Сімейний простір”

 

 

Бібліотеки не для тиші. Це не просто будиночок чи відділення, а насамперед елемент і частина публічного простору, місце діалогу. З цією метою в бібліотеці діє Коворкінг студія «Сімейний простір»

Це комфортна зона для спілкування, навчання та творчої взаємодії. Тут ви можете  працювати як самостійно, так і командно. А головне –  робити це безкоштовно. Крім того, бібліотека надає інформаційний супровід усім відвідувачам: тут знання «під рукою».

 

 

 

У нас ти можеш:

  • Читати цікаву книгу;
  • Спілкуватися з психологом про секрети виховання дітей;
  • Переглядати улюблені фільми та мультфільми;
  • Брати участь у творчих майстернях;
  • Зустрічатися з цікавими людьми;
  • Грати настільні ігри;
  • Працювати в інтернеті та багато іншого.

 

В рамках «Коворкінг-студії» діють такі клуби:

Психологічний клуб «Поговоримо про…»

Метою роботи клубу є психологічна просвіта дітей та підлітків, надання допомоги у розв’язанні життєвих труднощів та проблем,  сприяння процесу особистісного зростання. Нашими професійними принципами є конфіденційність, відповідальність, щирість, повага до людини…

Міні-проєкт «12 суперових фактів для дітей – малих і великих»

В рамках проєкту,  відбувається 12 тематичних уроків, що допомагають без зайвих труднощів опанувати математику, а також підкажуть, як круто давати собі раду з різними повсякденними проблемами в реальному житті.

Краєзнавчий  клуб  «Ріднокрай»

Мета проєкту— розкриття історії нашої малої батьківщини в усій її оригінальності й неповторності, популяризація знань про наших видатних земляків, виховання патріотизму, формування національної самосвідомості, поваги до історичної пам’яті та національної культурної спадщини нашого народу.

Клуб настільних ігор «Igroland»

Захоплюючі дитячі настільні ігри — чудова альтернатива комп’ютерним «бродилкам». Адже у світі гаджетів дитина позбавлена головного — живого спілкування, а настолка — можливість провести дозвілля весело і корисно разом із рідними і близькими людьми!

Рішення головоломок, складання пазлів і тривимірних конструкторів, взаємодія в команді позитивно позначається на розвитку дітей і навіть здоров’ї дорослих. Від спільного проведення часу за цікавими і пізнавальними настільними іграми, які є  в нашій бібліотеці, виграють і діти, і дорослі.

Клуб цікавих зустрічей «Літературні посиденьки»

Можливість дізнатись більше про людей, що нас оточують. зустрічі з цікавими людьми (письменниками, поетами, художниками, музикантами тощо)

Спілкування із цікавими, суспільно активними, патріотично налаштованими, творчими  людьми завжди збагачує. Неможливо переоцінити той факт, що такі особистості навіть просто своєю присутністю, висловленими думками роблять життя слухачів повнішим.