Проф-тайм «У пошукаках майбутнього. Ким бути?»

Сьогодні у бібліотеці спільно з Тернопільським обласним центром зайнятості було проведено проф-тайм «У пошуках майбутнього. Ким бути?».

Завісу майбутнього, в якому важливими та актуальними стануть невідомі досі та ще й дуже екзотичні професії, учасникам заходу привідкрила фахівчиня із профорієнтації Оксана Гороховська.

Насамперед пані Оксана назвала риси та навики, якими повинні володіти професіонали майбутнього, а це – творчі та комунікативні здібності, володіння технічними засобами й інструментами, що відповідають вимогам часу.

Щодо самих професій прийдешності, то найяскравішу реакцію залу і жваву дискусію викликали такі: екоаудитор, екопровідник, фахівець зі створення органів, тестувальник смарт систем, фахівець з урбаністики населених пунктів та багато інших.

Бібліотекарі, своєю чергою, запропонували присутнім ознайомитись з літературою, яка не лише допоможе з вибором професії, але посприяє психологічній адаптації до нових життєвих горизонтів.

На завершення пані Оксана запросила усіх охочих зареєструватись на платформі центру зайнятості для проходження тестувань, які допоможуть  визначити ваші здібності й обрати саме ту професію, до якої є схильності і талант.

Обирайте професію не лише розумом, але й серцем – ось тоді точно не прогадаєте!