Презентація книги Тамари Гнатович «Світло сльози і болю»

Її покликання –  вигаптовувати довершену поезію з натхнення, яким благословляє Всевишній, а її друге ім’я – Любов, що так вірно супроводжує цю неймовірну жінку в житті та творчості.

І це не хто інший, як поетка та невиправна мрійниця Тамара Гнатович, збірку якої «Світло сльози і любові» ми мали за честь презентувати у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.

Окрім читачів і поціновувачів творчості мисткині, на заході були присутні рідні та друзі пані Тамари, а також ті, хто: «допомогли з’єднати римовані промінці у магічне світло сльози і любові».

Зі словами привітань і щирого захоплення віршами, представленими у збірці, до авторки та її гостей звернулась редакторка книги Любов Малецька: «Це дуже цілісна та органічна праця, в якій не просто заримовано вірші. Тут цілий окремий світ любові, добра, ніжності, а часом – терпкого смутку…»

Літературна редакторка видання Валентина Семеняк побачила глибинний зміст, закодований у кожному слові назви збірки, а також підкреслила особливу здатність поезій Тамари Гнатович – проникати в  найпотаємніші закутки душі.

Ще одна літературна редакторка і коректорка Галина Яськів, що теж працювала над удосконаленням книги, зізналась, що ця робота, як і спілкування з авторкою, стали для неї цікавим досвідом і джерелом позитивних емоцій.

А ще, день презентації збірки для пані Тамари був щедрим на обійми, добрі щирі слова від любої донечки Марії, хрещениці Тамари, журналістки та землячки Лілії Костишин, колеги та коліжанки Марії Гуменюк, організаторки презентації та подруги Марії Колопенюк і ще багатьох-багатьох.

І, звичайно ж, бездоганними камертонами усього заходу були поезії та пісні авторства Тамари Гнатович: «Полечу додому», «Торую шлях», «Чимчикуєм Тернополем шпарко», «Мамине світло», «Вже листям пахнуть небеса» та інші.   

Дякуємо усім, хто завітав на презентацію і розділив з нами та шанованою авторкою радість народження нової книги.