Пізнавально та ще й безкоштовно: графік цікавих занять для школярів на канікули

аша дитина має хист до малювання і бажає спробувати нові техніки образотворчого мистецтва? Тоді завітайте до художньої майстерні, що організовує Тернопільська обласна бібліотека для дітей.  

Третього листопада разом із педагогом тернопільські діти будуть створювати картину «Барви золотої осені». Ніяких пензликів, тільки фарби і ватні палички. Такий різновид малювання називається пуантилізм. Це природній проміжковий етап між малюванням пальчиками та пензлем. Дуже незвична техніка, цікава для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Старт малювання об 11:00. Заняття відбуватиметься за адресою: м. Тернопіль, вулиця Коперника, 17. Заняття безкоштовне, але варто попередити заздалегідь, що ваша дитина буде присутня. Це можна зробити за телефоном: 0352 235 947

О 10:00 на базі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей відкриється книжково-ілюстративна виставка «Богдан Лепкий: грані великого таланту». Захід відбудеться з нагоди 150-річчя від дня народження громадсько-культурного діяча Богдана Лепкого. 

Богдан Сильвестрович Лепкий – письменник, літературознавець, видатний діяч української та польської культур. Він народився та виріс на Тернопільщині. За своє життя він неодноразово видавав книги українських письменників польською та німецькою мовами, виступав з численними доповідями, писав огляди. Він прагнув, щоб більшість іноземних людей дізналося про українську культуру і літературу. 

На присутніх очікує також відео-презентація та вечір-портрет. Ви зможете краще познайомитися з тим, хто робив все для прославлення України. Презентація відбуватиметься за адресою: м.Тернопіль, вулиця Коперника, 17.

Джерело: https://te.20minut.ua/Dityam/piznavalno-ta-sche-y-bezkoshtovno-grafik-tsikavih-zanyat-dlya-shkolyar-11706129.html